Павлодар қаласы білім беру бөлімі «Финист» серіктестігінің ақпараттық қолдауымен «Заманауи сабақ-2012» Интернет-фестивалін дистанциялық үлгіде өткізілді. Оның мақсаты: инновациялық және ақпараттық технологияларды қолданатын дарынды педагогтерді анықтау, оларға қолдау көрсетіп, жұмыстарын насихаттау, аталған технологияларды пайдаланудың тиімділігін насихаттау, педагогтік тәжірибенің үлгілерін жетілдіру.
Фестиваль бағытттары:«ИКТ режиміндегі сабақ», «Инновациялық технологиялар»режиміндегі сабақ.
Сайысқа 80 мұғалім қатысып, 76 сабақ үлгісін ұсынды. (15 сабақ мемлекеттік тілде оқытылатын мектептер үшін, 61 сабақ орыс тілде оқытылатын мектептер үшін), олардың ішінен:
қазақ тілі - 12 (4 – мемлекеттік тілде оқытатын және 8 - орыс тілінде оқытатын мектептерден)
орыс тілі- 12 (0 – мемлекеттік тілде оқытатын және 12 - орыс тілінде оқытатын мектептерден)
ағылшын тілі - 3 (0 – мемлекеттік тілде оқытатын және 3 - орыс тілінде оқытатын мектептерден)
неміс тілі – 1 (0 – мемлекеттік тілде оқытатын және 1 - орыс тілінде оқытатын мектептерден)
тарих - 3 (0 – мемлекеттік тілде оқытатын және 3 - орыс тілінде оқытатын мектептерден)
бастауыш сыныптар - 17 (2 – мемлекеттік тілде оқытатын және 15 - орыс тілінде оқытатын мектептерден)
математика - 5 (1 – мемлекеттік тілде оқытатын және 4 - орыс тілінде оқытатын мектептерден)
физика - 2 (1 – мемлекеттік тілде оқытатын және 1 - орыс тілінде оқытатын мектептерден)
сызу - 1 (0 – мемлекеттік тілде оқытатын және 1 - орыс тілінде оқытатын мектептерден)
бейнелеу өнері - 1 (0 – мемлекеттік тілде оқытатын және 1 - орыс тілінде оқытатын мектептерден)
информатика - 7 (3 – мемлекеттік тілде оқытатын және 4 - орыс тілінде оқытатын мектептерден)
биология – 4 (1 – мемлекеттік тілде оқытатын және 3 - орыс тілінде оқытатын мектептерден)
география және жаратылыстану - 3 (1 – мемлекеттік тілде оқытатын және 2 - орыс тілінде оқытатын мектептерден)
химия - 2 (2 – мемлекеттік тілде оқытатын және 0 - орыс тілінде оқытатын мектептерден)
дене шыңықтыру - 3 (0 – мемлекеттік тілде оқытатын және 3 - орыс тілінде оқытатын мектептерден)
Қазылар алқасы мектеп директорының орынбасарларынан, қала мектептерінің жоғары білікті мұғалімдері мен профессорлық – оқытушылық құрамнан құралды.
Заманауи сабақ сайысы 15 оқу пәндерінен тұрады: қазақ, орыс, ағылшын, неміс тілдері, тарих, бастауыш сыныптары, математика, физика, информатика, химия, биология, география, бейнелеу өнері, сызу, дене шыңықтыру.
Аталған сайыста пед.өтілдері 0- ден 25 -ке, 26 жылдан жоғары және әр түрлі біліктілік санаттағы,жоғары,бірінші, екінші санатты, тәжірибелі мұғалімдермен қатар «санаты жоқ» және жас мұғалімдердің қатысуы қуантарлық жағдай болып отыр.
Жүлделі орындарға ие болған сайыс жеңімпаздары:
Жүлделі орын алғандар:
1 орын: СОШ№№ 1, 5(2),16, 21,26,33,41, 43
№№ п/п | ИКТ, ИТ | Т.А.Ә. | Мектеп | Пән |
1 | ИТ | Род Наталья Евгеньевна, | 5 | математика |
2 | ИКТ | Лысенко Елена Викторовна | 43 | физика |
3 | ИТ | Терейковская Людмила Сергеевна | 26 | география |
4 | ИКТ | Санникова Елена Георгиевна | 5 | биология |
5 | ИТ | Искакова Баян Асқарқызы | 33 | химия |
6 | ИКТ | Жүсіпова Гаухар Жанғалиқызы | 41 | қазақ тілі және әдебиет |
7 | ИКТ | Перфильева Татьяна Ивановна | 1 | ИЗО |
8 | ИКТ | Смирнова Юлия Николаевна | 16 | информатика |
9 | ИТ | Бекпосынов Қайрат Көпжасарұлы | 21 | Дене шынықтыру |
2 орынға ие болған мектептер: №№ 6,9,13(2),14(2),16,20,25,36(2),39,42, Лингва
№№ п/п | ИКТ, ИТ | Т.А.Ә. | Мектеп | Пән |
1 | ИТ | Минап Гүлбарша | 39 | қазақ тілі және әдебиет |
2 | ИТ | Бектасова Алма Жұмабайқызы | 25 | БМ. Әдебиет оқу |
3 | ИКТ | Ергазинова Нина Михайловна | 14 | математика |
4 | ИТ | Баймагамбетова Анар Ақанқызы | 42 | Орыс тілі мен әдебиет |
5 | ИТ | Чайковская Елена Леонидовна | 16 | биология |
6 | ИКТ | Смаилова Гүлзайра Төлегенқызы | 6 | қазақ тілі және әдебиет |
7 | ИТ | Сакирко Елена Ивановна | 13 | сызу |
8 | ИТ | Шевченко Ирина Иосифовна | 14 | Орыс тілі мен әдебиет |
9 | ИКТ | Блок Наталья Леонидовна | 13 | информатика |
10 | ИТ | Гайдукова Надежда Анатольевна | 20 | тарих |
11 | ИТ | Алексеева Ирина Григорьевна | 36 | НК. Әдебиет оқу |
12 | ИКТ | Ордабаева Шолпан Петровна | 9 | математика информатика |
13 | ИКТ | Бояринцева Анджелика Анатольевна | 36 | Орыс тілі мен әдебиет |
14 | ИКТ | Ручко Татьяна Михайловна | Лингва | Ағылшын тілі/ |
3 орынға ие болған мектептер:№№6,18,21,23,24,34,39,43,КСОШ,СТИКС, УКВ-42.
№№ п/п | ИКТ, ИТ | Т.А.Ә. | Мектеп | Пән |
1 | ИТ | Хамитова Сәуле Ләззәтқызы | 43 | қазақ тілі және әдебиет |
2 | ИТ | Адилова Құралай Нажмиденқызы | 21 | БМ. Дүниетану |
3 | ИКТ | Слива Ольга Николаевна | 39 | НК. Математика |
4 | ИТ | Горбачева Елена Владимировна | УВК-42 | НК. Дүние тану |
5 | ИТ | Бурумбаева Аигерім Абайқызы | 18 | НК. Орыс тілі |
6 | ИТ | Алпысбаева Алтынай Жилкибайқызы | 6 | жаратылыстану |
7 | ИТ | Ақылжанова Майра Қайырбайқызы | КОМ | қазақ тілі және әдебиет |
8 | ИТ | Шакиримова Нұржамал Кабдрахымқызы | 24 | қазақ тілі және әдебиет |
9 | ИТ | Василенко Наталья Анатольевна | 34 | НК. Дүние тану |
10 | ИТ | Стремцова Надежда Александровна | 23 | технология |
11 | ИТ | Пилипчук Сергей Антонович | Стикс | физкультура |
Жеңімпаздарды құттықтаймыз!