Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Жігер» балалар-жасөспірімдер клубы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының бөлімшесі
«Айналайын» балалар-жасөспірімдер клубының
ҚҰЖАТЫ
Мекенжайы: Павлодар қаласы Камзин көшесі, 166
Меңгеруші: Жакупова Гүлнәр Анатольевна
Байланыс телефоны: 87182668146, 87084668146
Құрылған жылы: 2015
Жұмыс уақыты: 09.00-18.00
Қызмет бағыты: Көркемдік-эстетикалық, спорттық, би бағыты;
Клубта 7 үйірме түрі жұмыс жасайды:
1. Мектепке дайындық « Алақай» –жетекшісі Кузбакова Сауле Дарбаевна
2. Ағылшын тілі «We can»-- жетекшісі Баскиева Альбина Хамитовна
3. Сурет «Фантазия»—жетекшісі Омаргалиева Анара Кабылдиновна
4. Домбыра «Жас толкын» ---жетекшісі Каирбеков Бауыржан Болсынгазыевич
5. Бокс «Алау»—жетекшісі Сулейменов Бексултан Зейнуллаевич
6. Каратэ-до «Катана» --жетекшісі Оспанов Фархат Маратович
7. Пластилиновая анимация руководитель Омаргалиева Анара Кабылдиновна
2022-2023 оқу жылындағы тәрбиеленушілердің жетістіктері
Халықаралық
*24-25.12. 2022 ж. Бокстан "Аяз Атадан сыйлық" турнирі Р. Ф. Новосібір облысы Қарасұқ қаласы Омар Дінмұхамед (1 орын),Манғұтов Әділхан (2 орын),Мағзұмов Дидар
*30.12.2022 English skils" winter series" Сарсекей Тамерлан (3орын)
* 23-26. 11. 2023 ж фунакоши каратэден Әлем чемпионаты 6-алтын,күміс-6,қола-12
Шәкәр Диас (1+1+3), Жангелдинова Д (1+1+3), Дербенев М (1+3+3), Ловкин Е (1+3+3), Мұхаметқали А (3), Баймағамбетов А(2+3), Кабдулбари А (2+2), Каюпова И(3+3+3), Белгібай Б (3), Тілеужан А (2), Нұрымова А (2)
Республикалық
* 04.10.2022 фунакоши каратэден ҚР Бірінші Чемпионаты, алтын-5, күміс-4,қола-3.
Баймағамбетов А (1+1).Дербенев М(1+2),Ловкин Е(1+2),Мұхаметқали А(1+3), Жангелдинова Д (2+2) ,Кабдулбари (3+3).
* 4-5.12. 2022 ж. ҚР Тәуелсіздік күніне арналған каратэ турнирі, 2-күміс, 4-қола. Тлеужан А (3 + 3), Шакар Д (3+3), Аксенов М (3+2)
* 07-09.07. 20223 фунакоши каратэден ҚР Чемпионаты,алтын-3,күміс-8, қола-3
Шәкар Д (1+1), Баймағамбетов А(1+2), Дербенев М (2+2), Ловкин Е(2+2),Мұхаметқали А (2+3), Жангелдинова Д (2+2), Кабдулбари А (3+3)
* 30.11.23 ж. "Бояулар құпиясы", 1-4, 2-1.Лавская Е(1), Жұбай А (1), Амангелді Н (1), Стулова К (1), Абышев А (2)
Облыстық
* 26.03.2023"Ертіс өңірінің жолбарыстары" каратэден аймақтық турнирі алтын-6, күміс-3, қола-14
Мұхаметқали А (1+1),Баймағамбетов А (1+1),Дербенев М (1+3), Аксенов М (2+3). Тоқмұхамбет А (1+3), Қабдылбари А (2+3), Данилина И (3+3), Зекен Р (3 + 3), Зубков К (2+3), Бекжан Б (3), Баймағамбетов К (3), Әлихан С (3),Мұқат Е (3).