Кружки, секции
ПӘНДІК
№ | Үйірмелер | Өткізілу орны | Өткізу күндері | Өткізу уақыты | Сыныптар | Жетекші |
1. | Ұлттық дүние таным | 21 кабинет | бейсенбі | 10.55 | 1 «А» сынып | С.К.Намазбаева |
2. | Ұлттық дүние таным | 28 кабинет | сенбі | 9.55 | 1 «Ә» сынып | А.Ш.Еркасова |
3. | Ұлттық дүние таным | 30 кабинет | сенбі | 10.55 | 1 «Б» сынып | Ғ.Н.Жақыпбекова |
4. | Ұлттық дүние таным | 24 кабинет | сенбі | 9.55 | 1 «В» сынып | Ж.А.Жетібаева |
5. | Ұлттық дүние таным | 26 кабинет | жұма | 8.55 | 1 «Г» сынып | Н.Х.Бұшымбаева |
6. | Тіл дамыту | 23 кабинет | сенбі | 15.45 | 2 «Б» сынып | Б.Ю.Сағындықова |
7. | Тіл дамыту | 25 кабинет | дүйсенбі | 16.35 | 2 «В» сынып | Ж.Д.Арынжанова |
8. | Ұлттық дүние таным | 24 кабинет | сәрсенбі | 16.35 | 3 «Б» сынып | Ж.О.Сәрсебаева |
9. | Ұлттық дүние таным | 28 кабинет | сәрсенбі | 17.25 | 3 «В» сынып | Р.Ж.Намазбаева |
10. | Ұлттық дүние таным | 25 кабинет | сенбі | 10.00 | 4 «Б» сынып | Ш.Ш.Қайырғазина |
11. | Ұлттық дүние таным | 29 кабинет | сенбі | 10.45 | 4 «В» сынып | Ш.Ш.Қайырғазина |
12. | Сөз асылы | 20 кабинет | сәрсенбі | 16.35 | 2 «А» сынып | А.М.Жапарова |
13. | Сөз асылы | 29 кабинет | сенбі | 16.35 | 2 «Ә» сынып | Б.Б.Смағұлова |
14. | Сөз асылы | 20 кабинет | сәрсенбі | 13.00 | 3 «А» сынып | А.У.Естаева |
15. | Сөз асылы | 30 кабинет | сенбі | 17.35 | 3 «Ә» сынып | М.Х.Бұшымбаева |
16. | Сөз асылы | 20 кабинет | сенбі | 12.45 | 4 «А» сынып | Ш.Ш.Қайырғазина |
17. | Сөз асылы | 23 кабинет | сенбі | 13.30 | 4 «Ә» сынып | Ш.Ш.Қайырғазина |
18. | Абайтану | 14 кабинет | жұма | 12.00 | 7 «А» сынып | Е.Х.Рамазанова |
19. | Занимательная грамматика | 16 кабинет | сәрсенбі | 13.30-14.15 | 5 «А» сынып | Ғ.Қ.Беғайдарова |
20. | Занимательная грамматика | 16 кабинет | сейсенбі | 16.30-17.15 | 9 «А» сынып | Ғ.Қ.Беғайдарова |
21. | Абайтану | 19 кабинет | бейсенбі | 13.40-14.15 | 8 «А» сынып | Г.Қ.Сапина |
22. | Тіл грамматикасы | 1 кабинет | сейсенбі | 13.40 | 10 «А» сынып | Г.Ш.Жаменкенова |
23. | Тіл грамматикасы | 19 кабинет | бейсенбі | 15.00 | 11 «А» сынып | Ж.Ш.Калымова |
24. | Ақ босаға | психология кабинеті | сәрсенбі, жұма | 13.00 | 6-7 сыныптар | С.М.Ахметжанова |
СПОРТТЫҚ
№ | Үйірмелер | Өткізілу орны | Өткізу күндері | Өткізу уақыты | Сыныптар | Жетекші |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Баскетбол | Спортзал |
Сейсенбі Бейсенбі Сенбі |
08.00-09.30 | 5-7 сыныптар | Е.Е.Ғаббасов(1 топ) |
2 | Волейбол | Спортзал |
Сейсенбі Бейсенбі Сенбі |
17.30-19.00 | 5-11 сыныптар |
С.Б.Айтжанов ( 2топ) |
3 | Футбол | Спортзал | Жексенбі |
9.00-11.00 11.00-13.00 |
2-7 сыныптар |
С.А.Бихиянов (2 топ) |
4 | Каратэ | Кіші зал |
Дүйсенбі Сәрсенбі Жұма |
11.00 (2 ауысым) 15.30 (1 ауысым) |
1-11 сыныптар |
С.У.Исхан (2 топ) |
5 | Үстел теннисі | Спортзал |
Дүйсенбі Сәрсенбі |
16.00-17.30 |
5 «Б» сынып | С.Б.Айтжанов |
6 | Жас мерген | 1 кабинет | Бейсенбі | 12.3013.30 |
7 «А» сынып |
А.Қ. Сатыбалдин |
7 | Баскетбол | Спортзал |
Дүйсенбі Сәрсенбі |
17.30-19.00 | 8-11 сыныптар |
Қ.Қ.Тезекбаев (1 топ) |
8 | «Жас Ұлан» патриоттық үйірмесі | 1 кабинет | Сейсенбі | 13.30 | 8 «Ә» сыныптар | А.Қ. Сатыбалдин |
9 | Тоғызқұмалақ | 28 кабинет | Дүйсенбі - жұма |
12.00 13.00 |
1-4 сыныптар |
Қ.Қ.Тезекбаев, Ж.Қ.Майкенова |