Үйірмелер, секциялар
2018-2019 оқу жылына №2 ЖОМ-дағы сабақтардан тыс уақытта оқушылардың қамтылу кестесі
№ | Үйірмелер, секциялар | Өткізілу орны | Өткізілу күндері | Өткізу уақыты | Сыныптар | Жетекші |
Пәндік | ||||||
1 | Тіл ашар | № 21 | жұма | 11.20-12.50 | 1 "А" | Б.Ж.Сейітова |
2 | Тіл ашар | № 28 | сейсенбі | 11.20-12.00 | 1 "Ә" | Г.И.Ахметжанова |
3 | Тіл ашар | № 24 | жұма | 11.20-12.00 | 1 "Б" | Э.М.Мұхтар |
4 | Тіл ашар | № 26 | бейсенбі | 11.20-12.00 | 1 "В" | Н.Х.Бұшымбаева |
5 | Логикалық есеп | № 21 | бейсенбі | 11.20-12.00 | 1 "А" | Б.Ж.Сейітова |
6 | Логикалық есеп | № 28 | сәрсенбі | 9.05-9.40 | 1 "Ә" | Г.И.Ахметжанова |
7 | Логикалық есеп | № 24 | сәрсенбі | 9.55-10.30 | 1 "Б" | Э.М.Мұхтар |
8 | Логикалық есеп | № 26 | жұма | 11.20-12.00 | 1 "В" | Н.Х.Бұшымбаева |
9 | Қызықты грамматика | №23 | сәрсенбі | 11.25-12.00 | 2 "Ә" | Сағындықова Б.Ю. |
10 | Қызықты грамматика | №29 | жұма | 11.20-12.00 | 2 "Б" | Ә.Ш.Еркасова |
11 | Қызықты грамматика | №26 | сәрсенбі | 17.25-18.00 | 2 "В" | М.М.Керімбекова |
12 | Қызықты грамматика | № 30 | жұма | 11.20-12.00 | 3 "Ә" | М.Х.Бұшымбаева |
13 | Қызықты грамматика | № 24 | сәрсенбі | 10.45-11.20 | 3 "Б" | Ж.О.Сәрсебаева |
14 | Қызықты грамматика | № 28 | дүйсенбі | 12.05-12.45 | 3 "В" | Р.Ж.Намазбаева |
15 | Логикалық есеп | № 21 | бейсенбі | 12.05-12.45 | 3 "А" | А.У.Естаева |
16 | Логикалық есеп | № 30 | сәрсенбі | 9.55-10.30 | 3 "Ә" | М.Х.Бұшымбаева |
17 | Логикалық есеп | № 24 | жұма | 12.05-12.45 | 3 "Б" | Ж.О.Сәрсебаева |
18 | Логикалық есеп | № 28 | сейсенбі | 12.05-12.45 | 3 "В" | Р.Ж.Намазбаева |
19 | Қызықты грамматика | № 25 | сәрсенбі | 9.55-10.30 | 4 "Б" | Ж.Д.Арынжанова |
20 | Қызықты грамматика | № 29 | сейсенбі | 10.35-11.15 | 4 "В" | А.Қ.Тоқжігітова |
21 | Қызықты грамматика | № 19 | сәрсенбі | 9.55-10.30 | 4 "Г" | Д.Ж.Сембаева |
22 | Логикалық есептер | №20 | сейсенбі | 11.20-12.00 | 2 "А" | А.М.Жапарова |
23 | Зерде | № 21 | жұма | 13.00-13.40 | 3 "А" | А.У.Естаева |
24 | Зерде | № 20 | сейсенбі | 12.05-12.45 | 4 "А" | С.Қ.Намазбаева |
25 | Зерде | № 23 | бейсенбі | 12.05-12.45 | 4 "Ә" | М.Ш.Қазанғапова |
26 | Латын әліпбиі | № 16 | дүйсенбі | 12.50 - 13.30 | 5 "А" | Г.Қ.Сапина |
27 | Латын әліпбиі | № 16 | сенбі | 9.00-9.35 | 5 "Ә" | Г.Қ.Сапина |
28 | Латын әліпбиі | № 16 | сейсенбі | 12.50 - 13.30 | 5 "Б" | Г.Қ.Сапина |
29 | Робот техникасы | роб каб. | сенбі | 9.00-9.35 | 6 "А" | Г.Қ.Досанова |
30 | Робот техникасы | роб каб. | сенбі | 9.00-9.35 | 6 "Ә" | М.М.Шампатова |
31 | Робот техникасы | роб каб. | сенбі | 9.40-10.15 | 8 "Ә" | М.М.Шампатова |
32 | Робот техникасы | роб каб. | сенбі | 10.30-11.05 | 8 "Б" | М.М.Шампатова |
33 | Робот техникасы | роб каб. | сенбі | 11 | 8 "В" | М.М.Шампатова |
34 | Тіл грамматикасы | № 1 | сенбі | 9.40-10.15 | 6 "Б" | Г.Ш.Жаменкенова |
35 | Тіл грамматикасы | № 16 | сенбі | 11.10 | 7 "А" | А.К.Карибаева |
36 | Тіл грамматикасы | № 8 | сенбі | 9.00 | 7 "Ә" | Қ.С.Табулова |
37 | Тіл грамматикасы | № 16 | сенбі | 10.30 | 7 "Б" | А.К.Карибаева |
38 | Тіл грамматикасы | № 8 | сенбі | 9.40 | 8 "А" | Қ.С.Табулова |
39 | Тіл грамматикасы | № 16 | сенбі | 10.30-11.05 | 9 "А" | Г.Қ.Сапина |
40 | Тіл грамматикасы | № 22 | сенбі | 9.00-9.35 | 9 "Ә" | С.К.Кусманова |
41 | Абайтану | № 16 | сенбі | 9.40-10.15 | 10 "А" | Г.Қ.Сапина |
42 | Абайтану | № 1 | сенбі | 9.00-9.35 | 10 "Ә" | Г.Ш.Жаменкенова |
43 | Физикалық практикум | № 15 | сенбі | 10.00 | 11 "А" |
Г.Ә.Айтжанова |
2018-2019 оқу жылына №2 ЖОМ-дағы сабақтан тыс уақытта оқушылардың қосымша білім берумен қамтылу кестесі
1 | Шығармашылық шабыт | №20 | сенбі | 10.30-11.45 | 2 "А" | А.М.Жапарова |
2 | Зерде | №20 | сенбі | 9.00- 10.15 | 2 "А" | А.М.Жапарова |
3 | Логика әлемі | №21 | сенбі | 11.10-11.45 | 3 "А" | А.У.Естаева |
4 | Шығармашылық шабыт | №21 | сенбі | 11.50-12.25 | 3 "А" | А.У.Естаева |
5 | Зерде | №21 | сенбі | 12.30-13.05 | 3 "А" | А.У.Естаева |
6 | Логика әлемі | №21 | сенбі | 9.40-10.15 | 4 "А" | Б.Ж.Сейітова |
7 | Шығармашылық шабыт | №21 | сенбі | 10.30-11.05 | 4 "А" | Б.Ж.Сейітова |
8 | Зерде | №21 | сенбі | 11.10-11.45 | 4 "А" | Б.Ж.Сейітова |
9 | Сандар әлемі | №25 | сенбі | 9.00-9.35 | 4 "Ә" | Ж.Д.Арынжанова |
10 | Шығармашылық шабыт | №25 | сенбі | 9.40-10.15 | 4 "Ә" | Ж.Д.Арынжанова |
11 | Зерде | №25 | сенбі | 10.30-11.45 | 4 "Ә" | Ж.Д.Арынжанова |
12 | Зерде студиясы | №24 | сәрсенбі, жұма | 11.50-12.25 12.30-13.05 | 5 "А" | Г.И.Ахметжанова |
13 | Зерде | №13 | сейсенбі, бейсенбі | 14.00-15.25 14.00-15.25 | 8 "А" | Ж.А.Жетібаева |
14 | Зерде | № 1 | сенбі | 9.40-10.15 | 7 "А" | С.К.Кусманова |
№ | Үйірмелер, секциялар | Өткізілу орны | Өткізілу күндері | Өткізу уақыты | Сыныптар | Жетекші |
Спорттық | ||||||
1 | Баскетбол | спортзал | дүйсенбі жұма сенбі | 18.30-20.00 18.30-20.00 9.00-10.30 | 8,9,10,11 | Тезекбаев К.К. |
2 | Волейбол | спортзал | сейсенбі бейсенбі сенбі | 18.30-20.00 18.30-20.00 10.30-12.00 | 4-5, 6-8 сыныптар | Айтжанов С. Б. |
3 | Футбол | спортзал | дүйсенбі жұма сенбі | 15.00 | 4-7, 8-11 сынып | Бихиянов С.Б. |
15.00 12.00 | ||||||
4 | Шахмат | шахмат кабинеті | дүйсенбі сейсенбі сәрсенбі бейсенбі жұма сенбі | 09.00-11.30 15.00-17.30 09.00-11.30 15.00-17.30 09.00-11.30 09.00-12.00 | 1-4 сыныптар | Нұрғазин Ә.М. |
5 | Баскетбол | спортзал | сейсенбі бейсенбі сенбі | 12.00-13.30 12.00-13.30 12.00-13.30 | 3, 4 | Ғаббасов Е.Е. |
6 | Хореография | мәжіліс залы | дүйсенбі сейсенбі бейсенбі сенбі | 12.00-14.30 14.00-15.30 12.00-14.30 12.00-14.30 | 3,7-9 | Сакенова Н.М. |
7 | Үстел теннисі | 2-қабат рекреация | жексенбі | 9.00-11.00 11.00-13.00 | 4-7сын | Шерниязов М.Ж. |
8 | Тоғызқұмалақ | шахмат кабинеті | сейсенбі, бейсенбі | 12.30-14.00 | 2-4-сын | Тезекбаев К.К. |
9 | Вокал | мәжіліс залы | сейсенбі, жұма | 12.00-14.00 | 3-11, 4-сын | Байдильдинова А.Н. |
10 | Хор | мәжіліс залы | сәрсенбі | 12.30-13.45 | 5-6-сын | Байдильдинова А.Н. |