2010-2011 оқу жылының
жалпы орта білім курсы бойынша емтихандар кестесі
Расписание экзаменов
за курс общего среднего образования
№ |
Пәндер предметы |
Сыныптар классы |
Мерзімі сроки |
Уақыты время |
Оқу кабинеті кабинеты |
Төрағасы председатель |
Мұғалім учитель |
Ассистенттер ассистент |
1 |
Қазақ тілі Казахский язык |
11 |
31.05 |
9.00 |
17 |
Мигунова Т.А. |
Мусина А.К.
|
Медеуова С.А. Ахметова Ж.И. |
2 |
Орыс тілі және әдебиет Русский язык и литература |
11 |
4.05 |
9.00 |
25 |
Мигунова Т.А. |
Нуриманова Л.Б. |
Денисенко Т.Н. Карменова Б.А. |
3 |
Алгебра
|
11 |
08.06. |
9.00 |
20 |
Мигунова Т.А. |
Борискова А.В. |
Исаенко В.Д. Проскокова А.В. |
4 |
Қазахстан тарихы
|
11 |
11.06 |
9.00 |
27 |
Мигунова Т.А. |
Айткуженова С.Е |
Байманов Р.О НурмухамедоваМ.М. |
5 |
Биология
|
11 |
15.06 |
9.00 |
28 |
Мигунова Т.А. |
Жданко Г.В.
|
Нурекенова З.К Муссина А.К.
|
6 |
География |
11 |
15.06 |
9.00 |
31 |
Мигунова Т.А. |
Байманов Р.О. |
Нурманбетова С.А. Айткуженова С.Е. |
2010-2011 оқу жылының
негізгі орта білім курсы бойынша емтихандар кестесі
Расписание экзаменов
за курс основного среднего образования
№ |
Пәндер предметы |
Сыныптар классы |
Мерзімі сроки |
Уақыты время |
Оқу кабинеті кабинеты |
Төрағасы председатель |
Мұғалім учитель |
Ассистенттер ассистент |
1 |
Орыс тілі Русский язык |
9А 9Б 9В |
30.05 |
9.00 9.00 9.00 |
23 25 26 |
Кашемирова Е.Г |
Денисенко Т.Н Карменова Б.А. Мигунова Т.А. |
Кашемирова Е.Г. Мусина А.К. Нуриманова Л.Б. |
2 |
Математика |
9А 9Б 9В |
02.06 |
9.00 9.00 9.00 |
20 25 23 |
Кашемирова Е.Г |
Проскокова А.В Исаенко В.Д. Борискова А.В. |
Асылгазинова Н.А. Нурманбетова С.М Батаева А.С. |
3 |
Қазақ тілі
Казахский язык
|
9А
9Б 9В |
06.06 |
9.00
11.00 11.00 |
17/19
19 17 |
Кашемирова Е.Г |
Ахметова Ж.И. Калиаскарова С.Ж. Калиаскарова С.Ж. Мусина А.К.. |
Медеуова С.А. Мусина А.К. Ахметова Ж.И. Медеуова С.А. |
4 |
Қазақстан тарихы История Казахстана |
9а,9б,9в |
09.06 |
9.00- 11.00 |
47 |
Кашемирова Е.Г |
Айткуженова С.Е. |
Нурмухамедова М.М. Байманов Р.О. |
5 |
Ағылшын тілі тілі Английский язык |
9б,9в |
09.06 |
9.00- 11.00 |
27 |
Кашемирова Е.Г |
Аверина И.В. |
Айгазинова Д.А. Ахитова Н.Қ. |
6 |
Химия |
9б |
10.06 |
9.0011.00 |
28 |
Кашемирова Е.Г |
Радченко Г.Р. |
Нурекенова З.К. Жданко Г.В. |
7 |
Физика |
9а,9б |
09.06 |
9.0011.00 |
27 |
Кашемирова Е.Г |
Нурманбетова С.М
|
Батаева А.С. Проскокова А.В. |
8 |
География |
9а,9б,9в |
10.06 |
9.0011.00 |
31 |
Кашемирова Е.Г |
Байманов Р.О. |
Муссина А.Қ. Айткуженова С.Е. |
9 |
Биология |
9а,9б |
09.06 |
9.00-11.00 |
47 |
Кашемирова Е.Г |
Муссина А.Қ. |
Нурекенова З.К. Жданко Г.В. |
10 |
Геометрия |
9а,9б |
10.06 |
9.00-11.00 |
15 |
Кашемирова Е.Г |
Исаенко В.Д. |
Борискова А.В. Проскокова А.В |
11 |
Адам және қоғам Человек и права |
9а,9б,9в |
11.06 |
9.00.11.00 |
27 |
Кашемирова Е.Г |
Айтпаева Ж.Д. |
Айткуженова С.Е Нурмухамедова М.М |
2010-2011 оқу жылында
5,6,7,8 сыныптар бойынша көшіру емтихандар кестесі
Расписание
переводных экзаменов в 5,6,7,8 классах
№ |
Пәндер предметы |
Сынып классы |
Мерзімі сроки |
Уақыты время |
Оқу кабинеті кабинеты |
Төрағасы председатель |
Мұғалім учитель |
Ассистенттер ассистент |
1 |
Математика |
5а |
28.05 |
9.00 |
15 |
Нурекенова З.К. |
Исаенко В.Д. |
Борискова А.В. |
2 |
Русский язык |
5б |
28.05 |
9.00 |
23 |
Нурекенова З.К. |
Денисенко Т.Н. |
Карменова Б.А. |
3 |
Геграфия |
6а |
28.05 |
9.00 |
31 |
Нурекенова З.К. |
Байманов Р.О. |
Муссина А.К. |
4 |
Қазақ тілі
|
6б |
28.05 |
9.00 |
21 19 |
Нурекенова З.К. |
Ахметова Ж.И Камалиева К.М. |
Қалиасқарова С.Ж. Медеуова С.А. |
5 |
Русский язык |
6а |
31.05. |
9.00 |
25 |
Нурекенова З.К |
Нуриманова Л.Б. |
Денисенко Т.Н. |
6 |
География |
6б |
31.05 |
9.00 |
31 |
Нурекенова З.К. |
Байманов Р.О. |
Муссина А.К. |
7 |
Русский язык |
7а |
28.05 |
9.00 |
26 |
Мусабекова М.Д. |
Кашемирова Е.Г. |
Нуриманова Л.Б. |
8 |
Математика |
7б |
28.05 |
9.00 |
24 |
Мусабекова М.Д. |
Проскокова А.В. |
Асылгазинова Н.А. |
9 |
Математика |
7а |
31.05 |
9.00 |
24 |
Мусабекова М.Д. |
Проскокова А.В. |
Борискова А.В. |
10 |
Русский язык |
7б |
31.05 |
9.00 |
25 |
Мусабекова М.Д. |
Кашемирова Е.Г. |
Нуриманова Л.Б. |
11 |
Физика |
8а |
28.05 |
9.00 |
28 |
Мусабекова М.Д. |
Батаева А.С |
Нурманбетова С.М |
12 |
Англиский яз. |
8б |
28.05 |
9.00 |
48,49 |
Мусабекова М.Д. |
Аверина И.В. Айгазинова Д.А. |
Ахитова Н.К. Кайсаринова А.Е. |
13 |
Казахский яз
|
8а |
31.05 |
11.00 |
17,19 |
Мусабекова М.Д. |
Медеуова С.А. Мусабекова М.Д. |
Ахметова Ж.И. Камалиева К.М. |
14 |
Физика |
8б |
31.05 |
9.00 |
28 |
Мусабекова М.Д. |
Батаева А.С |
Нурманбетова С.М
|
2010-2011 оқу жылының
10 сынып оқушыларының аралық аттестаттау кестесі
Расписание промежуточной аттестации учащихся 10 класса
№ |
Пәндер предметы |
Сыныптар классы |
Мерзімі сроки |
Уақыты время |
Оқу кабинеті кабинеты |
Төрағасы председатель |
Мұғалім учитель |
Ассистенттер ассистент |
1 |
Комплекстік тестілеу Комплексное тестирование |
10А,Б |
30.05 |
9.00 |
28,29 |
Кашемирова Е.Г. |
Денисенко Т.Н. Борискова А.В. Мусина А.К. Айткуженова С.Е. Калиаскарова С.Ж. Медеуова С.А. Батаева А.С. Байманов Р.О. РадченкоГ.Р.
|
Нуриманова Л.Б. Исаенко В.Д. Проскокова А.В. Ахметова Ж.И. Жданко Г.В. Нурекенова З.К. Нурманбетова С.М. |