Размер шрифта:
↑Наверх
Сенім телефоны
8-(7182)31-42-44
email: school20pavl@mail.ru
Мекенжайы: М. Горький к., 102/4
8-(7182)31-42-44
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Дүйсенбі 10.00-16.00 Сенбі 09.00-13.00
Бір жылда2298806
Бір айда245817
Бір аптада33341
Кеше2265
Тәулік496
Все
Жумабаева Айнур
Жумабаева Айнур

Жумабаева Айнур – 11 Б сынып оқушысы, Жарқын болашақ республикалық қазақ тілі олимпиадасының «Әнші бұлбұл» бағыты бойынша жүлдегері (ІІ орын, 2019 жыл) .

Жұмабек Анель
Жұмабек Анель

Жұмабек Анель - 2019 жылдың түлегі, қалалық оқушылар ғылыми жоба сайысының «Жас ғалым» номинациясы жүлдегері,қалалық пән олимпиадасының жүлдегері (ағылшын тілінен  2018-2019 о. ж., I орын),облыстық лингвистика олимпиадасының жеңімпазы (III орын, 2018-2019 жж.).

Хасен Мейірман
Хасен Мейірман

Хасен Мейірман - 2019 жылдың түлегі, оқу үздігі, қалалық пән олимпиадасының жүлдегері (физикадан 2017-2018 о.ж. II орын, 2018-2019 о.ж.I орын).

Сериков Ислам
Сериков Ислам

Сериков Ислам – 2019 жылдың түлегі, «Мәшһүр Жүсіп Көпеев» оқуларының  жүлдегері ( I орын, 2016-2017 о.ж.), мектеп оқушыларының ғылыми жобалар байқауының жеңімпазы (II орын,  2018-2019 оқу жылы).

Г.Т.Топанова – директор
Г.Т.Топанова – директор

Телефон - 314244

1. Білім беру ұйымының жарғысына және басқа да нормативтік заңды растайтын актілерге  сәйкес іс- әрекеттерге басшылық жасайды.

2. Мемлекеттік жалпы міндетті білім стандартын педагогикалық және әдістемелік кеңеспен бірлесе ұйымдастыруды жүзеге асырады.

3. Жаппай оқытудың заңдылығына сәйкес жалпыға  бірдей міндетті оқытуды қамтамасыз етеді.

4. Оқу- тәрбие үрдісіндегі материалдық- техникалық база мен ғылыми- әдістемелік жұмыстарды ұйымдастырады және жетілдіреді.

5. Лицей сыныптарында әдістемелік және инновациялық қамтылуды оқу-тәрбие үрдісінде жетілдіреді және ұйымдастырады.

6. Білім беру іс- әрекетін лицензияға сәйкес жүргізуге құқылы,  тәрбиеленушілер мен оқушылардың оқу-тәрбие деңгейін қалыптастырады,

тәрбиеленушілер мен оқушылардың  әлеуметтік қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.

7. Мемлекеттік қызметтерді жүзеге асырады.

8.  Ата – ананың қамқорлығынсыз қалған балалар мен оның ішінде жетім  қалған балалардың  құқығын  заң жүзінде қорғайды (жеке, мүліктік, тұрғын   үй, еңбек т.б), олардың туыстық байланыста болуы үшін жағдай туғызуға шара қолданады.

9. Оқу- білім беру үрдісі кезінде білім беру ұйымының қызметкерлері мен оқушыларының (тәрбиеленушілер) денсаулығы мен өмір қауіпсіздігіне қажетті жағдай жасайды.

10. Оқушылардың денсаулығын нығайту мен қорғау мақсатында медициналық қызмет және тамақтандыруды қамтамасыз ету жұмысын ұйымдастырып, бақылауда ұстайды .

11. Заңнамен белгіленген шек аумағында  білім беру ұйымының қаражаты мен  мүліктеріне иелік етеді,құрылтайшылардан түскен материалдық қаржы  мен түскен және шыққан қаражаттарға жыл сайын есеп береді.

12. Нормативтік талаптарға сәйкес материалдық – оқу базасын толықтыру және сақтау, есебін қамтамасыз ету, еңбек тәртібінің ішкі ережесінің сақталуына, санитарлық- гигиеналық жағдайына, техника қауіпсіздігі мен еңбекті қорғауды қамтамасыз етеді.

13. Педагогикалық кадрлар мен көмекші қызметшілерді таңдау және орналастыруды жүзеге асырады, қызметкерлердің лауазымдық нұсқаулықтары мен штаттық күн тәртібін және басқару құрылымын бекітеді, олардың кәсіптік шеберлігін жетілдіруіне жағдай жасайды.

14. Педагогикалық кеңесті басқарады.

15. Қызметкерлерді аттестатциялануын бекітілген тәртіп бойынша өткізеді.

16. Білім беру ұйымында өз құзіреттілік шектеуінде еңбекте ерекше көзге түскен мұғалімдерді және басқа да қызметкерлерді марапаттауға ұсына алады және жазалауға құзіретті.

17. Ата- аналармен (оларды ауыстырушы тұлғамен) жұмысты үйлестіреді, қоғамдық жұмысты жүзеге асырады.

18. Мемлекеттік және басқа да мекемелерде білім беру ұйымына өкілдік етеді,  қажетті құжаттарды дайындауды және есепті қамтамасыз етеді.

Азаматтарды қабылдау кестесі:

Дүйсенбі 10.00-16.00 

Сенбі 10.00-13.00

Кайрбай Газиз
Кайрбай Газиз

Қайрбай Ғазиз – 2019 жылдың түлегі, қалалық оқушылар ғылыми жоба сайысының «Жас ғалым» номинациясы жүлдегері, «Сұлтанмахмұттың қоңыр күзі» қалалық байқауының  жеңімпазы (I орын, 2016-2017 о.ж.)  қалалық пән олимпиадасының жүлдегері (биологиядан  2017-2018 о. ж., III орын, 2018-2019 о. ж., III  орын).

Рак Дарья
Рак Дарья

    Рак Дарья - 9 Б сынып оқушысы, оқу үздігі, мектеп және мектептен тыс іс-шаралардың белсенді қатысушысы.

Кабышева Жанылды Кагаровна
Кабышева Жанылды Кагаровна

   Жоғары санатты математика мұғалімі,  педагог-зерттеуші,   1996 жылы  С.Торайғыров атындағы Мемлекеттік университетін «Математика және есептеу техникасы» мамандығы бойынша тәмәмдады. «NIO»  республикалық қашықтық олимпиадасының жеңімпазы (I орын, 2019 ж.) «Заманауи сабақ - 2017» интернет-фестивалінің  жеңімпазы (I орын). Республикалық математика мұғалімдеріне арналған «Математикалық регата» олимпиадасының (грамота, 2019 ж.), oбылыстық мұғалімдер олимпиадасының қатысушысы (2018 ж.). Оқушылары қалалық кезеңдегі ғылыми жоба сайысының жүлдегері (2020 г., I орын).

Шарденова Жадыра Борангазиновна
Шарденова Жадыра Борангазиновна

   Тарих пәнінің мұғалімі, білімі жоғары. Біліктілік санаты бірінші және педагог-сарапшы, С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетін тарих бакалавр мамандығы бойынша 2006 жылы тәмамдаған. Жұмыс өтілі 14 жыл. Білім беру жүйесінің дамуына зор үлесі мен қызметі  үшін аудандық әкім мен  білім бөлімі басшысының Алғыс хаттарымен марапатталған. Оқушылары және өзі пән мұғалімі ретінде қашықтық республикалық және халықаралық  пән олимпиадалардың жүлдегерлері.

Холодько Арина
Холодько Арина

    Холодько Арина - 9 Б сынып оқушысы, математика пәні бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының қалалық кезеңінің жүлдегері (I орын, 2020 ж.)

СМАКОВА МЕРУЕРТ РУМБЕКОВНА
СМАКОВА МЕРУЕРТ РУМБЕКОВНА
   Ағылшын тілі мұғалімі. Білімі жоғары,  Павлодар университетін аяқтады, жұмыс өтілі20 жыл, зерттеуші-педагог. білім беруді дамытудың инновациялық орталығының, Павлодар қаласы  білім беру бөлімінің грамоталарымен марапатталды. Оқушылары  «British bulldog» лингвистикалық конкурсының, «Кенгуру-лингвист», "Сәтбаев оқулары" Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияның, оқушыларға арналған ғылыми жоба конкурстарының, пән  олимпиадаларының жүлдегерлері. Оқушылардың метатануы мен қабылдау қабілеттерін дамыту бойынша облыстық деңгейде шебер-кластар мен коучингтер өткізу бойынша тәжірибесі бар.
Садыкова Асия
Садыкова Асия

Садыкова Асия -  2019 жылдың түлегі, ІХ Қалижан  Бекқожин оқуларының  жүлдегері (I орын, 2019).

Қаратай Нұрбол
Қаратай Нұрбол

   Қаратай Нұрбол – 2019 жылдың түлегі,  жасөспірімдер және ересектер арасындағы IV республикалық «Жұлдызды жапырақ» шығармашылық фестивалінің «Домбыра» номинациясы бойынша  Гран-при иегері, оқушыларды ақындық, шешендік өнерге баулитын  «Ақберен»  қалалық байқауының жеңілпазы (ІІ орын, 2018 ж.), VI қалалық «Мағжан оқулары» (ІІ орын, 2018 ж.).

Амангелді Аяжан
Амангелді Аяжан

      Амангелді Аяжан – 11Б сынып оқушысы, Мемлекеттік рәміздер күніне өткен қалалық бейнероликтер байқауының жүлдерегі (І орын 2020 ж.). «Шығыстың көрнекті ойшылы» интеллектуалды қашықтықтан байқауының жеңімпазы (ІІ орын, 2020 ж.). Павлодар қаласының 300 жылдығына арналған "Павлодар жүрегімде" бейнероликтер онлайн байқауының жеңімпазы (ІІІ орын, 2020 ж.).

Бақыт Адина
Бақыт Адина

   Бақыт Адина -  9 А сынып оқушысы, мектеп үздігі сонымен қатар мектепішілік және мектептен тыс іс-шаралардың беленді қатысушысы.

Гомар Әмина
Гомар Әмина

   Гомар Әмина -  9 А сынып оқушысы, математика пәні бойынша республикалық ғылыми жобалар байқауының қалалық кезенің женімпазы (I орын, 2020 жыл), "Абай оқулары" республикалық конкурсының қалалық кезеңің "Абайдың қара сөздері" номинациясы  женімпазы (ІІІ орын,  2020 жыл).

Бүркіт Алдияр
Бүркіт Алдияр

Бүркіт Алдияр - 11 Б сынып оқушысы,  қалалық информатика пәнінен  ғылыми жоба сайысының  жеңімпазы (IIІ орын, 2020 ж.).

Қайролла Найзағай
Қайролла Найзағай

    Қайролла Найзағай - 11 А сынып оқушысы, оқу үздігі, ағылшын тілінен 58 пәндік олимпиада жүлдегері (III орын, 2019 жыл).

Каримов Ислам
Каримов Ислам

  Каримов Ислам - 11 А сынып оқушысы, химия пәні бойынша оқушылардың ғылыми жобалары республикалық байқауының қалалық кезеңінің жүлдегері (III орын, 2020 жыл).

Мұқатаев Тамирлан
Мұқатаев Тамирлан

    Мұқатаев Тамирлан - 10 А сынып оқушысы, физика пәні бойынша оқушылардың ғылыми жобалары республикалық байқауының қалалық кезеңінің жүлдегері (III орын, 2020 ж.).

бiрiншiсi алдың. 1 2 3 10 соңғысы