Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Жігер» балалар-жасөспірімдер клубы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының бөлімшесі «Өркен» балалар-жасөспірімдер клубының
ҚҰЖАТЫ
Мекенжайы: Амангелді көшесі, 50/1
Меңгерушісі: Макенова Алия Рашидовна
Байланыс телефоны: 62-33-63
Құрылған жылы: 2011 ж.
Жұмыс уақыты: 09.00 – 18.00
Өркен клубында үйірмелердің 10 түрі жұмыс істейді:
1. «Ертарғын» – жетекшісі Шантеков Еркинбек Каданович
2. «Жекпе-жек» - жетекшісі Рщанов Алтынбек Сергалиевич
3. «ЖДШ» - жетекшісі Абетжанов Нурлан Ермекович
4. «Бәйтерек» - жетекшісі Илялова Мейрамгул Мухтаровна
5. «Бостон» - жетекшісі Макенова Алия Рашитовна
6. «Өнер» - жетекшісі Аканова Ляззат Исенбаевна
7. «Шебер студиясы» - жетекшісі Аканова Ляззат Исенбаевна
8. «Ария танца» - жетекшісі Макина Жанаргуль Ергазыевна
9. «Компьютерный» - жетекшісі Жолдаспаева Арай Курмангалиевна
10. "Жас толқын" домбыра үйірмесі - жетекшісі Каирбеков Бауыржан Болсынғазыевич
2022-2023 оқу жылдарынң жетістіктері:
24-25.09.2022ж Республикалық турнир бойынша толық контактілі Балалар, жасөспірімдер, бозбалалар арасындағы панкратионға ж.Қарайараганда – Нәбиолла Алдияр (1 орын);
24-25.09.2022ж Республикалық турнир бойынша толық контактілі Балалар, жасөспірімдер, бозбалалар арасындағы панкратионға ж.Қарайараганда – Нәбиолла Алмас (2 орны);
24-25.09.2022ж Республикалық турнир бойынша толық контактілі Балалар, жасөспірімдер, бозбалалар арасындағы панкратионға ж.Қарайараганда – Займолда Иманғали (2 орны);
24-25.09.2022ж Республикалық турнир бойынша толық контактілі Балалар, жасөспірімдер, бозбалалар арасындағы панкратионға ж.Қарайараганда – Марат Хамза (2 орны);
24-25.09.2022ж Республикалық турнир бойынша толық контактілі Балалар, жасөспірімдер, бозбалалар арасындағы панкратионға ж.Қарайараганда – Сыздықов Ислам (2 орны);
24-25.09.2022ж Республикалық турнир бойынша толық контактілі Балалар, жасөспірімдер, бозбалалар арасындағы панкратионға ж.Қарайараганда – Сыздықов Ильхан (2 орны);
24-25.09.2022ж Республикалық турнир бойынша толық контактілі Балалар, жасөспірімдер, бозбалалар арасындағы панкратионға ж.Қарайараганда – Мәденов Кәрім (3 орны);
24-25.09.2022ж Республикалық турнир бойынша толық контактілі Балалар, жасөспірімдер, бозбалалар арасындағы панкратионға ж.Қарайараганда – Дробашко Илья (3 орны);
19.10.2022ж "Дала көкжалдары-3" республикалық турнирі ж.Баулодар- Нәбиолла Алдияр (1 орын);
19.10.2022ж "Дала көкжалдары-3" республикалық турнирі ж.Баулодар- Займолда Иманғали (2 орны);
19.10.2022ж "Дала көкжалдары-3" республикалық турнирі ж.Баулодар- Марат Хамза (2 орны);
19.10.2022ж "Дала көкжалдары-3" республикалық турнирі ж.Баулодар- Сыздықов Ислам (2 орны);
19.10.2022ж "Дала көкжалдары-3" республикалық турнирі ж.Баулодар- Кайыргелды Руслан (2 орны);
19.10.2022ж "Дала көкжалдары-3" республикалық турнирі ж.Баулодар- Айтмұхамбет Райян (2 орны);
19.10.2022ж "Дала көкжалдары-3" республикалық турнирі ж.Баулодар- Мәденов Кәрім (3 орны);
19.10.2022ж "Дала көкжалдары-3" республикалық турнирі ж.Баулодар- Дробашко Илья (3 орны);
19.10.2022ж "Дала көкжалдары-3" республикалық турнирі ж.Баулодар- Сыздықов Ильхан (3 орны);
04-06.11.2022г. Ашық чемпионат бөлімдегі балалар мен жасөспірімдер арасындағы қалалар IFCMMAOPENж.Астана- Кайыргелды Расул (1 орын);
04-06.11.2022г. Бөлімде балалар мен жасөспірімдер арасында қаланың ашық чемпионаты IFCMMAOPENж.Астана- Кайыргелды Руслан (1 орын);
04-06.11.2022г. Бөлімде балалар мен жасөспірімдер арасында қаланың ашық чемпионаты IFCMMAOPENж.Астана- Султанбаев Ислам (1 орын);
04-06.11.2022г. Бөлімде балалар мен жасөспірімдер арасында қаланың ашық чемпионаты IFCMMAOPENж.Астана- Султанбаев Саян (1 орын);
04-06.11.2022г. Бөлімде балалар мен жасөспірімдер арасында қаланың ашық чемпионаты IFCMMAOPENж.Астана- Марат Хамза (1 орын);
04-06.11.2022г. Бөлімде балалар мен жасөспірімдер арасында қаланың ашық чемпионаты IFCMMAOPENж.Астана- Дробашко Илья (1 орын);
04-06.11.2022г. Бөлімде балалар мен жасөспірімдер арасында қаланың ашық чемпионаты IFCMMAOPENж.Астана- Айтмұхамбет Райян (2 орны);
04-06.11.2022г. Бөлімде балалар мен жасөспірімдер арасында қаланың ашық чемпионаты IFCMMAOPENж.Астана- Сыздықов Ислам (2 орын);
04-06.11.2022г. Бөлімде балалар мен жасөспірімдер арасында қаланың ашық чемпионаты IFCMMAOPENж.Астана- Мәденов Кәрім (2 орын);
04-06.11.2022г. Бөлімде балалар мен жасөспірімдер арасында қаланың ашық чемпионаты IFCMMAOPENж.Астана- Дайырбек Расул (2 орын);
04-06.11.2022г. Бөлімде балалар мен жасөспірімдер арасында қаланың ашық чемпионаты IFCMMAOPENж.Астана- Марат Әмір (3 орны);
04-06.11.2022г. Бөлімде балалар мен жасөспірімдер арасында қаланың ашық чемпионаты IFCMMAOPENж.Астана- Сыздықов Ильхан (3 орны);
04-06.11.2022г. Бөлімде балалар мен жасөспірімдер арасында қаланың ашық чемпионаты IFCMMAOPENж.Астана- Нәбиолла Алмас (3 орны);
17-18.12.2022г.ОПавлодар облысының ашық чемпионаты грэпплингке "АЛҒА" Павлодар қ.- Нәбиолла Алдияр (1 орын);
17-18.12.2022г.ОПавлодар облысының ашық чемпионаты грэпплингке "АЛҒА" Павлодар қ.- Нәбиолла Алмас (1 орын);
17-18.12.2022г.ОПавлодар облысының ашық чемпионаты грэпплингке "АЛҒА" Павлодар қ.- Султанбаев Саян (2 орны);
17-18.12.2022г.ОПавлодар облысының ашық чемпионаты грэпплингке "АЛҒА" Павлодар қ.- Мәденов Кәрім (3 орны);
17-18.12.2022г.ОПавлодар облысының ашық чемпионаты грэпплингке "АЛҒА" Павлодар қ.- Дайырбек Расул (3 орны);
17-20.02.2023г. Панкратионнан Қазақстан чемпионаты ж.Қарайтоқта-Дробашко Илья (3 орын);
25.03.2023г. Ұлттық спорт түрінен балалар арасында облыстың ашық чемпионаты б.Мойылды- Айтмұхамбет Райян (1 орын);
25.03.2023г. Балалар арасында ұлттық спорт түрінен облыстық ашық чемпионатоған б.Мойылды- Кайыргелды Расул(1 орын);
25.03.2023г. Балалар арасында ұлттық спорт түрінен облыстың ашық чемпионатытей б.Мойылды- Қайрақов Мансұр (2 орны);
25.03.2023г. Балалар арасында ұлттық спорт түрінен облыстық ашық чемпионатоған б.Мойылды- Султанбаев Сұлтан(2 орны);
25.03.2023г. Балалар арасында ұлттық спорт түрінен облыстық ашық чемпионатоған б.Мойылды- Құлмашев Рамазан(2 орны);
25.03.2023г. Балалар арасында ұлттық спорт түрінен облыстың ашық чемпионатытей б.Мойылды- Дерун Данил (3 орны);
25.03.2023г. Балалар арасында ұлттық спорт түрінен облыстың ашық чемпионатытей б.Мойылды- Сыздықов Ильхан (1 орын);
25.03.2023г. Балалар арасында ұлттық спорт түрінен облыстық ашық чемпионатоған б.Мойылды- Клинг Руслан(2 орны);
25.03.2023г. Балалар арасында ұлттық спорт түрінен облыстың ашық чемпионатытей б.Мойылды- Кайыргелды Руслан (1 орын);
25.03.2023г. Балалар арасында ұлттық спорт түрінен облыстың ашық чемпионатытей б.Мойылды- Сыздықов Ислам (1 орын);
25.03.2023г. Балалар арасында ұлттық спорт түрінен облыстық ашық чемпионатоған б.Мойылды- Султанбаев Сұлтан(2 орны);
25.03.2023г. Балалар арасында ұлттық спорт түрінен облыстың ашық чемпионатытей б.Мойылды- Дробашко Илья (1 орын);
25.03.2023г. Балалар арасында ұлттық спорт түрінен облыстың ашық чемпионатытей б.Мойылды- Манзиев Темірлан (1 орын);
25.03.2023г. Балалар арасында ұлттық спорт түрінен облыстың ашық чемпионатытей б.Мойылды- Мәденов Кәрім (1 орын);
25.03.2023г. Балалар арасында ұлттық спорт түрінен облыстың ашық чемпионатытей б.Мойылды- Нәбиолла Алмас (2 орны);
25.03.2023г. Балалар арасында ұлттық спорт түрінен облыстың ашық чемпионатытей б.Мойылды- Султанбаев Саян (3 орны);
11-12.11.2023ж. Панкратионнан Қазақстан чемпионаты "ACADOPEN-2023» ж.Біргетепногорск-Сыздықов Ислам (1 орын);
11-12.11.2023ж. Панкратионнан Қазақстан чемпионаты "ACADOPEN-2023» ж.Біргетепногорск-Сыздықов Ильхан (1 орын);
11-12.11.2023ж. Панкратионнан Қазақстан чемпионаты "ACADOPEN-2023» ж.Біргетепногорск-Дробашко Илья (1 орын);
11-12.11.2023ж. Панкратионнан Қазақстан чемпионаты "ACADOPEN-2023» ж.Біргетепногорск-Мәденов Кәрім (2 орны);
11-12.11.2023ж. Панкратионнан Қазақстан чемпионаты "ACADOPEN-2023» ж.Біргетепногорск-Хамза Марат (2 орны);
11-12.11.2023ж. Панкратионнан Қазақстан чемпионаты "ACADOPEN-2023» ж.Біргетепногорск-Кайыргелды Расул (2 орны);
11-12.11.2023ж. Панкратионнан Қазақстан чемпионаты "ACADOPEN-2023» ж. Біргетепногорск-Клинг Руслан (2 орны);