Үйірмелер мен секциялардың кестесі
" Бекітемін" | ||||||||||
Мектеп директоры ____________ | ||||||||||
Н.Ж. Жақанов | ||||||||||
2013 - 2014 оқу жылына үйірмелер мен секциялардың кестесі | ||||||||||
К.Макпалеев атындағы №4 ЖОМ | ||||||||||
№ | үйірменің аты | Дс | Сс | Ср | Бс | Жм | Сб | ЖБ | өткізілетін орын | Жетекші |
1 | Ұлттық дүниетаным | 11.05 | № 49 | Ешенова Б.К. | ||||||
2 | Ұлттық дүниетаным | 11.05 | № 42 | Бакасова С.Н. | ||||||
3 | Ұлттық дүниетаным | 9.45 | № 45 | Жагыпарова К.А. | ||||||
4 | Сауаттылық елінде | 12.55 | № 41 | Жомартова К.С. | ||||||
5 | Ұлттық дүниетаным | 11.05 | № 41 | Жомартова К.С. | ||||||
6 | Тіл дамыту | 12.55 | 12.55 | № 41 | Жомартова К.С. | |||||
7 | Зерде | 13.50 | 13.50 | № 41 | Жомартова К.С. | |||||
8 | Қызықты математика | 13.00 | № 5 | Байгужинова А.Ж. | ||||||
9 | «Логика» | 13.00 | № 42 | Шарипова А.С. | ||||||
10 | Бастауыш мектептегі «Логика» | 14.00 | № 44 | Темирхан С.Т. | ||||||
11 | Қызықты математика | 14.00 | № 2 | Хасенова М.А. | ||||||
12 | Қызықты математика | 14.00 | № 41 | Гайфитдинова Г.М. | ||||||
14 | «Арна» вокалдық тобы | 14.00 | муз каб. | Асылбекова Н.К. | ||||||
15 | Ағылшын тілін үйренейік (7а,7ә) | 14.00 | № 37 | Турсынхан Б.Х. | ||||||
16 | Ағылшын тілін үйренейік (4а) | 13.15 | № 2 | Турсынхан Б.Х. | ||||||
17 | Ағылшын тілін үйренейік (3ә) | 13.00 | № 49 | Турсынхан Б.Х. | ||||||
18 | Ағылшын тілін үйренейік (3а) | 13.00 | № 42 | Турсынхан Б.Х. | ||||||
19 | Ағылшын тілін үйренейік (4ә) | 14.май | № 41 | Турсынхан Б.Х. | ||||||
20 | ИЗО-студия | 14.00 | № 40, 1 | Амиргалиева С.Н. | ||||||
21 | Занимательная математика | дек.35 | № 13 | Кангельдеева К.К. | ||||||
22 | Рукоделие | 14.00 | № 39, 1 | Амиргалиева С.Н. | ||||||
23 | Выразительное чтение | 13.05 | № 9 | Дюсенбина Г.А. | ||||||
24 | ЗОЖ | 12.00 | № 26 | Ергалиева А.Б. | ||||||
25 | Доверие | 15.00 | № 10 | Бауржанова А.Б. | ||||||
26 | Өлкетану (Краеведение) | 12.45 | № 24 | Аушахманова Б.Т. | ||||||
27 | Физика и техника | 12.55 | № 13 | Аментаева Г.К. | ||||||
28 | В мире интернета | 13.45 | № 34 | Есенкулова Т.Ж. | ||||||
29 | Заманауи (Право) | 15.00 | № 30 | Касымжанова А.Е. | ||||||
30 | Страноведение | 12.55 | № 20 | Кофтанюк И.И. | ||||||
31 | Театральный | 14.00 | № 39 | Клюкина Л.А. | ||||||
32 | Юный натуралист | 13.00 | № 16 | Выгузова А.В. | ||||||
33 | Рукоделие | 14.00 | № 40 | Седова Л.В. | ||||||
34 | Патриот | 13.10 | № 30 | Кульжанова К.Д. | ||||||
35 | Вокальная студия «Бумеранг» | 14.00 | 14.00 | 14.00 | актовый зал | Петрова Т.С. | ||||
36 | Хоровая студия «Толқын» | 14.00 | № 38 | Петрова Т.С. | ||||||
37 | Страноведение | 12.55 | № 20 | Акбердинова А.К. | ||||||
38 | «Юный садовод» | 15.40 | 14.30 | ДЮЦЭТ | Мусина А.К. | |||||
39 | Кружок хореографии | 13.00 | 13.00 | актовый зал | Павленко Е.В. | |||||
40 | Волейбол (девушки) | 15.00 | 15.00 | 14.00 | спортзал | Белова И.С. | ||||
41 | Футбол | 18.30 | 17.30 | 18.30 | спортзал | Шамшиденов С.Т. | ||||
42 | Многоборье | 14.00 | 14.00 | 11.00 | спортзал | Соколова Л.Н. | ||||
43 | Волейбол (юноши) | 15.00 | 15.00 | 14.00 | спортзал | Хитров Н.Н. | ||||
44 | Настольный теннис | 14.00 | спортзал | Жумаханова С.К. | ||||||
45 | Баскетбол | 15.00 | 15.30 | спортзал | Жумаханова С.К. | |||||
46 | Казахша-курес | 16.00 | 16.00 | 16.00 | 16.00 | 16.00 | спортзал | Нурмагамбетов И.С. | ||
Орындаушы: Берликова Е.А. |