үйірме жұмыстары
Бекітемін
Мектеп директоры:
М.К.Смагулова
«07»қыркүйек 2016ж
Мектепішілік үйірме жұмыстарының кестесі
2016-2017 оқу жылы
№ | Үйірмелер атауы | Үйірме жетекшісі | Апта күні | Уақыты | Өтетін орны |
1 | «Жасыл желек» | Ахметова Р.Н. | Сәрсенбі | 14.00-14.45 | №45каб. |
2 | «Салауатты өмір» | Сламханова А.Н. | Сәрсенбі | 14.00-14.45 | №49 каб. |
3 | «Өнерлінің қолы ортақ» | Бектасова Г.А. | Сәрсенбі | 14.00.-14.45 | №26 каб. |
4 | «Дебат» | Төрехан Е.Т. | Дүйсенбі | 14.00-14.45 | №27 каб. |
5 | «Зергерлер» | Садығазин Қ.С. | Дүйсенбі | 14.55-15.40 | №28 каб. |
6 | «Балдәурен» вокал | Рахметова Д.С. | Сейсенбі | 12.30.13.15. | №29 каб. |
Бейсенбі | 12.30.-13.15 | ||||
7 | «Көңіл ашар» домбыра | Рахметова Д.С. | Сәрсенбі | 13.00-13.45 | №29 каб. |
Жұма | 12.30.-13.15 | ||||
8 | «Таңшолпан» би үйірмесі | Әділханова А.Ж. | Дүйсенбі | 10.30-16.05 | №51Хореогр. кабинеті |
Сейсенбі | 10.30-16.05 | ||||
Сәрсенбі | 10.30-16.05 | ||||
Бейсенбі | 10.30-16.05 | ||||
Жұма | 10.30-14.35 | ||||
9 | «Шұғыла» би үйірмесі | Данилова К.В. | Сейсенбі | 12.10-16.05 | №51Хореогр.кабинеті |
Бейсенбі | 12.10-15.15 |
Мектепішілік спорттық секциялардың жұмыс кестесі
2016-2017 оқу жылы
№ | Үйірме,секцияның атауы | Үйірме, секция жетекшісі | Апта күні | Уақыты | Өтетін орны |
1 | Баскетбол(ересектер тобы) | Классен Юрий Петрович | Дүйсенбі | 15.15-17.15 | Спорт зал |
Сәрсенбі | 17.30-19.00. | ||||
Жұма | 17.30.-19.00. | ||||
2 | Баскетбол(кіші топ) | Классен Юрий Петрович | Сәрсенбі | 08.00-09.30 | Спорт зал |
Жұма | 08.00-09.30 | ||||
3 | Волейбол (қыздар) | Муликов Ермұрат Орақұлы | Сейсенбі | 14.30-16.00 | Спорт зал |
Сәрсенбі | 14.30-16.00 | ||||
Жұма | 14.30-16.00 | ||||
4 | Волейбол (ұлдар) | Муликов Ермұрат Орақұлы | Сейсенбі | 16.00-17.30 | Спорт зал |
Сәрсенбі | 16.00-17.30 | ||||
Жұма | 16.00-17.30 | ||||
5 | Ауысымдық спорт түрі | Асаинов ҚанатбекМұқатайұлы | Жексенбі | 10.00-12.0012.00-14.30 | Мектеп спорт алаңында |
6 | Ұлттық ойындар | Саматова Құсни Мұхамет-мансұрқызы. | Бейсенбі | 16.30.-17.30. | №12 кабинет |