№ 35 жалпы орта білім беру мектебі мемлекеттік тілде оқытуды 1993 жылдан бастады.Бүгінгі күнде мектебімізде 831 оқушы білім алуда.
2016-2017 жылдағы мектеп жетістіктері:
Олимпиада жүлдегерлерінің саны – 10, сонын ішінде
қалалық -7
облыстық -2
республикалық -1
Қалалық интеллектуалдық сайыстардағы жүлдегерлерінің саны - 40
«Интеллектуалды марафон» аймақтық іштей сайысында жүлдегерлерінің
саны – 7
«Ертіс дарыны» ұйымдастырған зияткерлік конкурстардың жүлдегерлерінің саны -51,сонын ішінде
Облыстық - 26
Республикалық -13
Халықаралық -12
Мектеп бойынша биыл:
Үздік оқушылар саны -153, соның ішінде
1-8 сыныптар арасында -146 үздік оқушы
9 сыныптарда (негізгі орта білім) - 4 үздік оқушы
11 сыныптарда (жалпы орта білім) - 3 үздік оқушы
«Алтын белгі» иегері -2
Екпінділер саны -390
Педагогикалық шеберлік сайыстарының жүлдегерлері атанған педагогтер
саны – 17, соның ішінде
Пән олимпиадасының жүлдегері – 2
Қалалық деңгей – 2
1.Досанова Сәуле Шаймұхаметқызы (орыс тілі мен әдебиет) мадақтама ІІ орын
2.Қибатова Самал Бакубаевна (қазақ тілі мен әдебиет) мадақтама ІІ орын
Жыл мұғалімі – 1
Қалалық деңгей -1
1.Мажитова Айгерим Дюсенбаевна (орыс тілі мен әдебиет) мадақтама ІІІ орын
«Зайырлылық және дінтану негіздері» пәні бойынша үздік сабақ әзірлемесінің
жүлдегері – 2
қалалық деңгей – 1
1.Жунуспаева Қалқа Хамитқызы (зайырлылық және дінтану негіздері) мадақтама І орын
облыстық деңгей – 1
1.Жунуспаева Қалқа Хамитқызы (зайырлылық және дінтану негіздері) мадақтама І орын
«Өзін-өзі тану» пәні мұғалімдерінің облыстық байқауының жүлдегері – 1
облыстық деңгей – 1
1.Какимова Жанар Бакенқызы (өзін-өзі тану) диплом ІІІ орын
«Интеллектуалды марафон» аймақтық іштей сайысының жүлдегерлері-11
облыстық деңгей – 11
1.Абдрахманова Сауле Балтабаевна (математика) ІІ орын
2.Абраева Динара Бактыбаевна (математика) ІІ орын
3.Асаинова Шынар Бакибаевна (география) І орын
4.Асылханова Кымбат Насрединовна (математика) ІІІ орын
5.Джакипова Макпан Алайдаровна (өзін-өзі тану) ІІ орын
6.Жомартова Назым Жастлековна (бастауыш сынып мұғалімі) І орын
7.Жумжуманов Дастан Габитович (дене шынықтыру) ІІ орын
8.Какимова Жанар Бакеновна (өзін-өзі тану) І орын
9.Кусаева Рита Умурзаковна (орыс тілі және әдебиет) І орын
10.Шарбакбаева Айнагуль Адамовна (тарих) ІІ орын
11.Шарипова Таттыгуль Шаймуратовна (математика) І орын