Мектепішілік олимпиада өз мәресіне жетіп, жүлделі орын алғандарды марапаттау сәті де келіп жетті. І орын иегерлері мектебіміздің мәртебесін қалалық пән олимпиадасында қорғауға жолдама алды. Сәттілік тілейміз! Білімнің биік шыңдарын бағындыра беріңдер!
![Мектепішілік олимпиада өз мәресіне жетіп, жүлделі орын алғандарды марапаттау сәті де келіп жетті. І орын иегерлері мектебіміздің мәртебесін қалалық пән олимпиадасында қорғауға жолдама алды. Сәттілік тілейміз! Білімнің биік шыңдарын бағындыра беріңдер!](/media/img/blogs/6371b7478ba1c.jpeg)
Мектепішілік олимпиада өз мәресіне жетіп, жүлделі орын алғандарды марапаттау сәті де келіп жетті. І орын иегерлері мектебіміздің мәртебесін қалалық пән олимпиадасында қорғауға жолдама алды. Сәттілік тілейміз! Білімнің биік шыңдарын бағындыра беріңдер!