Шағын орталық педагогтарының жетістіктері 2016ж, 2017ж.
Р/с |
Педагогтың аты-жөні: |
Санаты: |
Жетістіктері: |
Диплом, сертификат |
Уақыты: |
№1 |
Тасымова Анар Жумагалиевна |
жоғары |
"Мектепке дейінгі ұйымында қолданылатын денсаулық сақтау технологияларының тиімділігі" |
Республикалық конкурс IIIдәрежелі диплом |
2016ж |
№2 |
Баимбетова Марина Орынбайқызы |
IIсанат |
1.«Балабақшадағы сабақтың ең жақсы конспектісі» |
Республикалық байқаудың жеңімпазы, I дәрежелі диплом |
2017ж |
2. «Оқу үрдісіндегі қазіргі заманғы білім беру технологиялары» |
Республикалық конференцияның қатысушысы, сертификат |
2017ж |
|||
3.Победитель Всероссийской олимпиады «Педагогическая практика» |
Халықаралық конкурс I дәрежелі диплом |
2017ж |
|||
№3 |
Оспанова Нургул Карибаевна |
I санат |
«Ізденімпаз тәрбиеші» |
Республикалық конкурс Iдәрежелі диплом |
2016ж |
«Үздіксіз білім берудің өзекті мәселелері» |
Халықаралық конференцияның қатысушысы, сертификат |
2016ж |
|||
«Қоғамдық өмірдің барлық саласында ұлттық және дүниежүзілік құндылықтарды қабылдауға қабілетті, рухани – адамгершілік мүмкіндігі мол тұлға қалыптастыру» баяндама |
Халықаралық конкурс IIдәрежелі диплом |
2017ж |
|||
Республикалық интеллектуальды «Үркер» марафонының жеңімпазын дайындағаны үшін |
Диплом |
2017ж |
Шағын орталық балаларының жетістіктері 2017-2018 о.ж.
Р/с |
Баланың аты-жөні: |
Жетістіктері: |
Уақыты: |
1 |
Рамазан Аян |
Республикалық интеллектуальды «Үркер» марафонының жеңімпазы, 1 орын |
2017ж |
2 |
Әбуқұмар Әділхан Жүсіп Асанәлі Сулейменова Еркежан Жұмағұл Төрехан Нагорных Кристина Мартенс Алина Фулей Николай Алтайбай Инкар Оразалы Нурасыл Саттаров Исмет Резников Дмитрий Шорман Темірлан Елеусизов Нурали |
Республикалық интеллектуальды «Үркер», «Пони» марафондарының жүлдегерлері, 1 орын
Призеры Республиканского интеллектуального марафона «Уркер» для любознательных детей
|
2017ж |
3 |
Қуаныш Дана
|
Павлодар қаласы мектепке дейінгі мекемелерінің дайындық топ балаларына арналған «Жауқазын» олимпиадасының «II дәрежелі дипломының» иегері |
2018ж |
4 |
Оспанова Ясмин Аубакирова Адия Салахан Аружан Төлеген Аружан Нагорных Кристина Радионова Ксения Сулейменова Еркежан Алтайбаева Инкар |
XIV қалалық "Рауан" балалар шығармашылығы фестивалының жеңімпаздары Облыстық «Бүлдіршін» балалар шығармашылығы фестивалының жеңімпаздары Победители XIV городского фестиваля детского дошкольного творчества "Рауан" Победители областного фестиваля детскогодошкольного творчества «Бүлдіршін».
|
2018ж
2018ж |