Даниил Шиндов
№ 34 инновациялық үлгідегі ЖОМ оқушысы
« Туған өлкені тану –ғылымға жетелейтін жол» атты республикалық ғылыми-практикалық конференциясының жеңімпазы.
Екатерина Соколова
№ 34 инновациялық үлгідегі ЖОМ оқушысы
«Ең жас ғалым» номинациясында « Білім мен ғылым интеграциясы –болашаққа нық қадам» Республикалық ХХХІХ ғылыми-практикалық конференциясының жеңімпазы ( І дәреже). ( Павлодар қ.)
Олеся Сидорова
№ 34 инновациялық үлгідегі ЖОМ оқушысы
« Туған өлкені тану –ғылымға жетелейтін жол» атты республикалық ғылыми-практикалық конференциясының жүлдегері.
Наталья Савинова
№ 34 инновациялық үлгідегі ЖОМ оқушысы
Оқушылардың облыстық ғылыми жарысының жүлдегері.
Жоба тақырыбы: «Мектеп лабораториясында балдың сапасын анықтау».
Дарина Полешко
№ 34 инновациялық үлгідегі ЖОМ оқушысы
«Жарқын болашақ» Ү республикалық КАТЕҮ қазақ тілі олимпиадасының облыстық кезеңінде «Сөз шеберлері» бағыты бойынша ІІ орын жүлдегері.
Алишер Кайдаров
№ 34 инновациялық үлгідегі ЖОМ оқушысы
«Русский медвежонок – языкознание для всех» атты халықаралық сайысының жеңімпазы.
Никита Иванов
№ 34 инновациялық үлгідегі ЖОМ оқушысы
Қазақстан Республикасы жастар арасындағы чемпионатының жеңімпазы.( Павлодар қ.)
Адам Ибрагимов
№ 34 инновациялық үлгідегі ЖОМ оқушысы
Бурабай аудандық ҮІ ашық жарысының жеңімпазы ( Щучинск қ.)
Радион Деревянко
№ 34 инновациялық үлгідегі ЖОМ оқушысы
Оқушылардың облыстық және қалалық пән олимпиадасының жүлдегері.
Азиза Габбасова
№ 34 инновациялық үлгідегі ЖОМ оқушысы
«Жарқын болашақ» Ү республикалық КАТЕҮ қазақ тілі олимпиадасының облыстық кезеңінде «Жазушылар» бағыты бойынша ІІІ орын жүлдегері.
Эльд Арчаков
№ 34 инновациялық үлгідегі ЖОМ оқушысы
«Русский медвежонок – языкознание для всех» атты халықаралық сайысының жеңімпазы.
Аюб Арчаков
№ 34 инновациялық үлгідегі ЖОМ оқушысы
« Жаңа қоғамдағы жас ұрпақ әлеуеті: білім және ғылым сапасы» республикалық ғылыми конференциясының жеңімпазы.
Амина Абенова
№ 34 инновациялық үлгідегі ЖОМ оқушысы
«Қазақстан экономикасы болашақ жастардың көзімен» атты экономика пәні бойынша 11-ші сынып оқушылары арасындағы Өңірлік олимпиадасының жеңімпазы, «Қаржы академиясы» акционерлік қоғамында оқу грантын иеленді.(Астана қ. )