1973 – 1974 оқу жылы
Шевченко Елена Федоровна – мектеп директоры
Бобынина А. В. – оқу ісі бойынша директор орынбасары
Расшивалова И. Д. – бастауыш мектеп жұмысы жөнінде директор орынбасары
Ручко В. В. – сыныптан тыс және мектептен тыс жұмыс бойынша ұйымдастырушы
Волошина Л.З. – аға тәлімгер
Толстая Л. И.– пионер жетекшісі
Иванченко З. Н. –кітапханашы
Обухова А. А. – медбике
Ахметов С. М. –1973 жылғы 1 қарашадан бастап шаруашылық бөлімі бойынша директор орынбасары
Аксенова Р. В. – орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі, 4 Б сынып жетекшісі
Алексеева А.Д. - математика пәні мұғалімі, 7 Бсынып жетекшісі
Аленко С. В.– химиипәнімұғалімі, 7 Асынып жетекшісі
Андреев Г. Н. – дене тәрбиесі пәні мұғалімі
Лешин Н. А. – АӘД пәні мұғалімі
Борисова Н. А. – математикпәні мұғалімі,8 Бсынып жетекшісі
Булыга А. Ф. – биология пәні мұғалімі
Бульдыгерова А. В.- математика пәні мұғалімі, 3 Асынып жетекшісі
Буракова Р. В. – бастауыш сынып мұғалімі, 1 В сынып жетекшісі
Вавилов А. В. – дене тәрбиесі пәні мұғалімі
Василькова В. Ф. – қыздар технологиясы пәні мұғалімі, 7 Г сынып жетекшісі
Величко Л. И. – бастауыш сынып мұғалімі, 2 Всынып жетекшісі
Верзун А. П. – химияжәне биология пәні мұғалімі, 6 Д сынып жетекшісі
Демин С. Б. – физика пәні мұғалімі
Дорошевич Н. И. – бастауыш сынып мұғалімі, 1 Всынып жетекшісі
Захарова В.Н. - бастауыш сынып мұғалімі, 3 Всынып жетекшісі
Ирмурханова М.М. – ұзартылған күн топтарының тәрбиешісі
Ионова В. П. – неміс тілі мұғалімі, 7 Дсынып жетекшісі
Ищенко В.П.– француз тілі мұғалімі, 7 Всынып жетекшісі
Каретников В. Н. – сызу және бейнелеу пәні мұғалімі
Клецель Л. С. – 1973 жылғы 2 қараша айына дейін орыс тілі және әдебиет пәні мұғалімі
Ковальчук Л. С.– тарих мұғалімі, 8 Г сынып жетекшісі
Кольцова А. С.– география пәні мұғалімі,5 Всынып жеткшісі
Лебедева О.А. – бастауыш сынып мұғалімі, 2 Асынып жетекшісі
Лубягина Г.Ф.– орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі, 4 В сынып жетекшісі
Макеева Н.Н. – бастауыш сынып мұғалімі, 1 Асынып жетекшісі
Мартынова Л. И. – ағылшын тілі мұғалімі, 6 Б сынып жетекшісі
Модлая Е. Н. – физика кабинетінің зертханашысы
Морозова Т. С. – математика мұғалімі
Омарова В. К.– математика мұғалімі, 6 Асынып жетекшісі
Половникова Л. Г. –ән-күй мұғалімі
Понагушина Г. Ф. - география мұғалімі, 6 Всынып жетекшісі
Рукавишникова В. П. – неміс тілі мұғалімі, 5 Бсынып жетекшісі
Рыбалкова Н. А. – математика мұғалімі, 9 Асынып жетекшісі
Самойлова З. П. – бастауыш сынып мұғалімі, 2 Бсынып жетекшісі
Секенова М. Н. – 1973 жылғы 5 қарашадан - 3 желтоқсан аралығында орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Семенова А. В. – 1973 жылғы 12 қарашадан орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Тарасенко Т. П. – ұзартылған күн топтарының тәрбиешісі
Тришкина В.Н.– тарих мұғалімі, 4 Г сынып жетекшісі
Тукалова Ю. Ф. – бастауыш сынып мұғалімі, 1 Б сынып жетекшісі
Тюрина В. И.– орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі, 8 А сынып жетекшісі
Тюсова Л. Г. – орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі, 8 В сынып жетекшісі, кәсіподақ комитетінің орынбасары
Упырь Н. В.- математика мұғалімі, 4 Асынып жеткшісі
Усеева Е. М. – ұзартылған күн топтарының тәрбиешісі
Цегендер Л. М. – математика мұғалімі, 5 Асынып жетекшісі
Чипизубова О. П. – орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі, 6 Г сынып жетекшісі
Чулкова Т.К. – бастауыш сынып мұғалімі, 3 Бсынып жетекшісі
Шрейдер А.В.– еңбек мұғалімі,1973 жылғы 11 қазаннан шаруашылық бөлімі бойынша директор орынбасары.
Бастауыш сыныптар 547 оқушы
1974 -1975 оқу жылы
Шевченко Елена Федоровна – мектеп директоры
Гавриш А. К. – оқу жұмысы жөнінде директор орынбасары
Омарова В.К.– оқу жұмысы жөнінде директор орынбасары
Расшивалова И. Д. – бастауыш мектеп жұмысы жөнінде директор орынбасары
Ручко В. В. – сыныптан тыс және мектептен тыс жұмыс бойынша ұйымдастырушы
Волошина Л. З. – аға тәлімгер
Василевская Л. Ф. – аға тәлімгер
Иванченко З. Н. – кітапханашы
Обухова А. А. – медбике
Ахметов С. М. – шаруашылық бөлімі бойынша директор орынбасары.
Аксенова Р.В. – орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Алексеева А.Д. - математика мұғалімі
Аленко С. В.– химия пәні мұғалімі
Андреев Г.Н.– дене тәрбиесі мұғалімі
Аубакирова А.К.– ағылшын тілі мұғалімі
Балашова Н. Г. – тарих мұғалімі
Борисова Н. А. – математика мұғалімі
Булыга А. Ф. – биология мұғалімі
Бульдыгерова А. В. - математика мұғалімі
Буракова Р. В. – бастауыш сынып мұғалімі
Вавилов А.В– дене тәрбиесі мұғалімі
Василькова В. Ф.– қыздар технологиясы пәні мұғалімі
Величко Л. И.- бастауыш сынып мұғалімі
Верзун А. П. – химия және биология мұғалімі
Гордиенко Н. И. –орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Головина В. Ф. – биология мұғалімі
ДеминС.Б. – физика мұғалімі
Дорошевич Н.И. – бастауыш сынып мұғалімі
Запускалова В. С. – тарих мұғалімі
Захарова В.Н - бастауыш сынып мұғалімі
Ионова В.П.– неміс тілі мұғалімі
Ирмурханова М.М- ұзартылған күн топтарының тәрбиешісі
Ищенко В.П.-французтілі мұғалімі
Каменева Г. В. – бастауыш сынып мұғалімі
Каретников В. Н. – сызу және бейнелеу мұғалімі
Качура С. И. – ағылшын тілі мұғалімі
Ковальчук Л.С.– тарих мұғалімі
Кольцова А.С.- гография мұғалімі
Лебедева О. А-бастауышсынып мұғалімі
Лешин Н. А. – АӘД мұғалімі
Лешина Л. Н. – орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Лубягина Г.Ф.- орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Ляхерова Н. И. - орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Матвеева В. В. - бастауыш сынып мұғалімі
МодлаяЕ. Н. – физика кабинетінің зертханашысы
Морозова Т. С. – математика мұғалімі
Омарова В.К.– математика мұғалімі
Пирогова М. И. – бастауыш сынып мұғалімі
Рубцова Л. С. – математика мұғалімі
Рукавишникова В.П.– неміс тілі мұғалімі
Рыбалкова Н.А. математика мұғалімі
Семенова А. В. - орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Скворцова Л. Н. – неміс тілі мұғалімі
Слободенюк С. Д. – математика-физика мұғалімі
Тарасенко Т. П. – ұзартылған күн топтарының тәрбиешісі
Таушканова Л.В– математика мұғалімі
Тришкина В. Н. – тарих мұғалімі
Тукалова Ю. Ф. – бастауыш сынып мұғалімі
Тюрина В. И. - орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Тюсова Л.Г. - орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Упырь Н.В.- математика мұғалімі
Усеева Е. М. - ұзартылған күн топтарының тәрбиешісі
Хоменко В. К. – шет тілі мұғалімі
Цегендер Л. М. - математика мұғалімі
Чипизубова О.П.– орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Чулкова Т. К. – бастауыш сынып мұғалімі
1975-1976 оқу жылы
Шевченко Елена Федоровна – мектеп директоры
Гавриш А. К. - оқу жұмысы жөнінде директор орынбасары
Омарова В. К.– оқу жұмысы жөнінде директор орынбасары
Расшивалова И. Д. – бастауыш мектеп жұмысы жөнінде директор орынбасары
Ручко В. В. – сыныптан тыс және мектептен тыс жұмыс бойынша ұйымдастырушы
Волошина Л. З. – аға тәлімгер
Василевская Л.Ф. – аға тәлімгер
Иванченко З. Н. – кітапханашы
Ахметов С. М. – шаруашылық бөлімі бойынша директор орынбасары.
Аксенова Р.В. – орыс тілі және әдебиеті мұғаліміч
Алексеева А. Д. - математика мұғалімі
Аленко С. В. – химия мұғалімі
Андреев Г. Н. – дене тәрбиесі мұғалімі
Аубакирова А.К. – ағылшын тілі мұғалімі
Балашова Н. Г. – тарих мұғалімі
Борисова Н.А. – математика мұғалімі
Булыга А. Ф. – биология мұғалімі
Бульдыгерова А.В. - математика мұғалімі
Буракова Р. В. – бастауыш сынып мұғалімі
Вавилов А.В.– дене тәрбиесі мұғалімі
Василькова В.Ф. – қыздар технологиясы мұғалімі
Величко Л.И. – бастауыш сынып мұғалімі
Верзун А. П. – химияжәнебиология мұғалімі
Гордиенко Н. И. - орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Головина В. Ф. – биология мұғалімі
Демин С.Б. - физика мұғалімі
Дорошевич Н.И. – бастауыш сынып мұғалімі
Запускалова В. С. – тарих мұғалімі
Захарова В.Н.- бастауыш сынып мұғалімі
Ионова В. П. – неміс тілі мұғалімі
Ирмурханова М. М. – ұзартылған күн топтарының тәрбиешісі
Ищенко В.П. – французтілі мұғалімі
Каменева Г. В. – бастауыш сынып мұғалімі
Каретников В. Н. – сызу және бейнелеу мұғалімі
Ковальчук Л.С. –тарих мұғалімі
Кольцова А.С. – география мұғалімі
Лебедева О. А. – бастауыш сынып мұғалімі
Лешин Н. А. – АӘД мұғалімі
Лешина Л. Н. – орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Лубягина Г. Ф. - орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Ляхерова Н. И. - орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Макеева Н.Н. – бастауыш сынып мұғалімі
Мартынова Л. И.– ағылшын тілі мұғалімі
Матвеева В. В. – бастауыш сынып мұғалімі
МодлаяЕ. Н. – физика кабинетінің зертханашысы
Морозова Т. С. – математика мұғалімі
Омарова В. К. – математика мұғалімі
Пирогова М. И. – бастауыш сынып мұғалімі
Рубцова Л. С. – математика мұғалімі
Рукавишникова В.П. – неміс тілі мұғалімі
Рыбалкова Н. А. – математика мұғалімі
Самойлова З.П. – бастауыш сынып мұғалімі
Семенова А. В. – орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Слободенюк С. Д. – математика-физика мұғалімі
Тарасенко Т. П. – ұзартылған күн топтарының тәрбиешісі
Таушканова Л.В.– математика мұғалімі
Тришкина В.Н.– тарих мұғалімі
Тукалова Ю. Ф. – бастауыш сынп мұғалімі
Тюрина В.И.- орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Тюсова Л.Г.- орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Упырь Н.В.- математика мұғалімі
Усеева Е. М. – ұзартылған күн топтарының тәрбиешісі
Хоменко В. К. – шет тілі мұғалімі
Цегендер Л.М.- математика мұғалімі
Чипизубова О.П.– орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
Чулкова Т.К. – бастауыш сынып мұғалімі