Факультативтер, арнайы курстар
Арнайы курстар және факультативтік сабақтар кестесі | |||||
р/с № | арнайы курстар және факультативтардың атауы | мұғалімдердің аты-жөні | кабинет № | өткізілетін уақыты | өткізілетін күні |
1 | Абайтану | Алимхан С | 202 | 13.30 | сенбі |
2 | Абайтану | Тлеуғабыл Ж.С. | 211 | 14.25 | сейсенбі |
3 | Абайтану | Тлеуғабыл Ж.С. | 211 | 15.30 | сейсенбі |
4 | Тарих әлемінде | Кисимова К.Е. | 316 | 13.30 | дүйсенбі |
5 | Мәнерлеп оқу | Петрова В.Д. | 301 | 13.30 | сейсенбі |
6 | Ғаламшар және табиғат | Камарова К.Т. | 403 | 14.30 | сейсенбі |
7 | Ғаламшар және табиғат | Камарова К.Т. | 403 | 15.30 | сейсенбі |
8 | Геометрия және құрастыру | Гетман Е.Н. | 15 | 13.30 | сәрсенбі |
9 | Краеведение | Нурмагамбетова А.К. | 13 | 13.30 | сенбі |
10 | Өлкетану | Бейсембаева Д.А. | 315 | 14.35 | сейсенбі |
11 | Өлкетану | Бейсембаева Д.А. | 315 | 15.30 | сейсенбі |
12 | Өлкетану | Бейсембаева Д.А. | 315 | 14.35 | жұма |
13 | Өлкетану | Бейсембаева Д.А. | 315 | 15.30 | жұма |
14 | Өлкетану | Зеленчукова А.А. | 316 | 15.00 | сейсенбі |
15 | Эсперимент жасау мәдениеті | Карпбаева Т.Т. | 318 | 16.00 | сенбі |
16 | Логика | Бондаренко А.П. | 7 | 15.00 | дүйсенбі |
17 | Логикалық математика | Алибекова У.К. | 15 | 14.40 | сәрсенбі |
18 | Логикалық математика | Алибекова У.К. | 15 | 14.40 | жұма |
19 | Логикалық математика | Шевцова И.П. | 317 | 14.45 | бейсенбі |
20 | Логикалық математика | Надырова А.К. | 311 | 15.00 | жұма |
21 | Мәшһүртану | Мусатаева С.Х. | 10 | 15.00 | сәрсенбі |
22 | Орыс тілі әлемінде | Бейсенова К.Т. | 16 | 13.30 | сәрсенбі |
23 | Музафартану | Жанкаринова К.А. | 403 | 15.00 | сенбі |
24 | Музафартану | Жанкаринова К.А. | 403 | 12.00 | сенбі |
25 | "Эрудит" ОҒҚ | Хажым А | 216 | 15.00 | сәрсенбі |
26 | "Эрудит" ОҒҚ | Цыгулева Н.И. | 19 | 15.00 | сейсенбі |
27 | Дінтану негіздері | Камзина А.А. | 304 | 16.00 | сәрсенбі |
28 | Дінтану негіздері | Камзина А.А. | 304 | 16.00 | жұма |
29 | Дінтану негіздері | Камзина А.А. | 304 | 16.00 | дүйсенбі |
30 | Өсімдік жаңға шипа | Камарова К.Т. | 318 | 15.30 | жұма |
31 | Физикадан практикум | Садвокасов С.К. | 7 | 14.30 | бейсенбі |
32 | Өнердегі табиғат бейнесі | Нуркенова С.Ф. | 15 | 14.30 | бейсенбі |
33 | Мәтінмен жұмыс | Смагулова Б.Н. | 16 | 15.00 | жұма |
34 | Сөз өнері | Жанкаринова К.А. | 21 | 15.00 | сәрсенбі |
35 | Сөз өнері | Хажым А | 2016 | 15.00 | жұма |
36 | Шешендік өнер | Махамбетова А.Ш. | 13 | 13.30 | сейсенбі |
37 | Дебат мектебі | Кисимова К.Е. | 315 | 15.00 | жұма |
38 | Эко әлем | Карпбаева Т.Т. | 318 | 16.00 | сәрсенбі |
39 | Эссеистика | Петрова В.Д. | 301 | 14.30 | сенбі |
40 | Эссеистика | Бейсенова К.Т. | 16 | 14.30 | сенбі |
41 | Эссеистика | Смагулова Б.Н. | 16 | 15.00 | бейсенбі |
42 | Эссеистика | Щербакова Н.В. | 301 | 15.00 | сәрсенбі |
43 | Мәнерлеп оқу | Щербакова Н.В. | 301 | 14.45 | бейсенбі |
44 | Мәнерлеп оқу | Садвокасова Н.М. | 7 | 13.30 | сенбі |
45 | Геометрия және құрастыру | Дашина Н.К. | 6 | 13.30 | жұма |