87782194989
Мекенжайы: Павлодар облысы, Павлодар қ., Лермонтов көш., 95-ші үй
556862 - қабылдау бөлмесі, 555860 - директордың орынбасары, 513210 - бухгалтерлік есеп
дүйсенбі сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
Мұғалім туралы сөз
Құрметті және өте жауапты де міндеті - баланың өміріндегі алғашқы ұстазы болыңыз. Өйткені, бірінші класстар мектеп студенттерін шабыттандыру қабілеті болашақта оларды орындау байланысты. Павлодарда орта мектептің мұғалімі №43 - бұл толық Potarskaya Елена Николаевна алмауда.
Біз класс осы тамаша мұғалімі саласында білім алуға мүмкіндік алды өте қуаныштымыз. талант мұғалімі, жылулық, барлау, сезімталдығы, шыдамдылық, сарқылмас энергиясы, эмоциялық шынайылық: Ол бәрі бар. Елена, күшті білімді, олардың дүниетанымы қалыптастырады Біздің балаларды береді ақиқат пен игіліктері үшін ниет тудырады, бізге ата-аналар мен балалар, біздің өз жанын бір бөлігін береді. Бұл біздің балалар өз жоғары білікті кадрларды даярлау арқасында әлемнің білім орыс тілін, әдеби кітап оқу, математика әр түрлі жергілікті және халықаралық жарыстарда жүлделі орындарға бірнеше рет жеңіп алды, біздің балаларымыз түрлі олимпиадаларға дайындалуға көмектеседі. Елена үлкен кәсіби биіктерге қол жеткізді. Ол ғылыми-педагогикалық стажы 27 жыл, жоғары санатты оқытушысы. Өзінің еңбек жолында марапатталды, білім қалалық және облыстық ведомстволардың көптеген дипломдар мектеп басшылығына алғыс сезімін білдірді. сондай-ақ белгілі педагог және жазушы Антон Макаренко айтуынша, «тәрбиелеуге мүмкіндігі - ол әлі өнер ретінде көп өнер ғой, сондай-ақ жақсы фреза немесе токарлық болуға, скрипка немесе пианино, жақсы бояу атқарады.» Біз толығымен осы сөздердің авторы келісесіз, және біз біздің уақытта мұғалімі деп есептейміз - бұл ең маңызды және өзекті мамандықтардың бірі болып табылады. Өйткені, мұғалім күн сайын студент күрделі әлемде өздерін тауып, жолда кедергілерді еңсеруге көмектесу үшін көмектеседі деп тұрады. Елена дәл әрқашан балалар мен ата-екеуін көмектесуге дайын шебері, түсіну болып табылады. Қанша түрі мен сендерге Елена айтқым келеді сөздер! Сіз бір жылдан аз үйрену бізге кетті, және біз жақында қалдыру керек еді қандай өкінішті айналды. Біз өте ризамыз десеңші және сіз толық мектепке өзіне беруге және біздің балалар өз проблемалары, кейде қиын таңбалардың және қарапайым кішкентай рахат, олар не үшін оларды жақсы не үшін ризамыз. Біз сізге қиын, бірақ игілікті жұмысына денсаулық, бақыт және жаңа табыстар тілеймін.